Kisangani vzw

Algemene Informatie

2009

[Nederlands] [français]

contact

U kunt Kisangani vzw contacteren op:

  • email: info@kisangani.be
  • tel: +32 11 37 65 80
  • adres:
    Kisangani vzw
    Bronstraat 31
    3722 Kortessem

Contactpersonen per regio :

AntwerpenAlain Vandelannooteantwerpen@kisangani.be
BrabantWouter en Rina Gevaerts-Robbenbrabant@kisangani.be
LimburgHugo en Manja Gevaerts-Scheuermannlimburg@kisangani.be
Oost-VlaanderenRik en Lut De Raedt-Van Laekenoost-vlaanderen@kisangani.be
West-VlaanderenMagda Nollet-Vermanderwest-vlaanderen@kisangani.be
KisanganiDieudonné Upokiddupoki2@yahoo.fr
KisanganiPionus Katualapionuskatuala@gmail.com
KinshasaRené Ngongorenengongo202@yahoo.fr

Wij geven een driemaandelijks tijdschrift uit, “Boyoma”. U kan dit op aanvraag ontvangen, ofwel per post, ofwel elektronisch per email.

Voor vragen en opmerkingen over de website kunt u terecht bij frank.gevaerts@kisangani.be

Website

Deze website kwam tot stand dankzij:

  • artikelen en fotos van:
    • Agnes Declerck-Van den Abeele
    • Benjamin Dudu Akaibe
    • Benoît Dhed’a Djailo
    • Bobe Bosengi
    • Célestin Danadu
    • Céline Termote
    • Crispin Gembu Tungaluna Guy
    • Christophe Lomba Bosombo
    • Dieudonné Upoki Agenong’a
    • Dirk Gevaerts
    • Emile Mulotwa Masumbuko
    • Erik Nollet
    • Frank Gevaerts
    • Greet Boets
    • Jean-Marie Evers
    • Herwig Leirs
    • Hugo Gevaerts
    • Jan Kennis
    • Jean Louis Juakaly Mbumba
    • Jean Pierre Agbema Ngwale
    • Jean Pierre Mate Mweru
    • Joseph Ulyel Ali-Patho
    • Kris Smet
    • Leopold Ndjele Mianda-Bungi
    • Lut Van Laeken
    • Manja Scheuermann
    • Marcel Claes
    • Pierre Godfroid
    • Piet Duyck
    • Pionus Katuala
    • Rina Robben
    • Roger Huisman
    • Rosie Emeleme
    • Sylvestre Gambalemoke
    • Walter Zinzen
    • Wouter Gevaerts
  • gegevens van

Kisangani vzw

Kisangani vzw wordt gesteund door:

  • Vele schenkers
  • Rotary District 1630
  • Rotary Club Bilzen-Alden Biesen
  • Rotary Club Asse
  • Rotary Club Genk Staelen
  • Rotary Club Hasselt
  • Rotary Club Hasselt-Herckenrode
  • Rotary Club Katwijk Noordwijk (Nl)
  • Rotary Club Lanaken-Maasland
  • Rotary Club Maaseik
  • Rotary Club Maasland-Lanklaar
  • Rotary Club Siegen Schloss (D)
  • Rotary Club Sint-Truiden
  • Provincie Limburg
  • Provincie West-Vlaanderen
  • P. Godfroid
  • Leysen Humanitas
  • Lions Club Hasselt
  • Lotus Bakeries
  • Gemeente Lubbeek
  • Stad Roeselare
  • Stad Zottegem